"Kozmonot, Nişantaşı’ndan sonra Bomonti’nin yörüngesine giriyor”

Bugüne kadar İstanbul’un pek çok mekanında yarattıkları farklı dekor anlayışlarıyla mimariye bambaşka bir soluk getiren Mimar Göksu Şener ve Reklamcı Zümre Humbaracıbaşı, yine çok konuşulacak bir tema ile “Kozmonot”u Teşvikiye Topağacı’ndan sonra Bomonti’de açtı.

Cozy bir bahçe alanına sahip Kozmonot Bomonti, arka bahçesinde 110,ön bahçesinde 60 kişilik oturma kapasitesi ile kalabalık grupları rahatlıkla ağırlayabiliyor. Dekorasyonunda sıradanlıktan uzak, farklı ve merak uyandıran ayrıntılar barındıran mekan, tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyor!

Dekorasyonda bulunan her bir parçanın birbiriyle uyum içinde olmasına özen gösterilen Kozmonot’ta, arka bahçede bulunan şömine köşesinden, tuvaletlerin farklı tasarımına, fıçıların aktığı bir tüpe ve konsepte uygun sandalyelere kadar her şey özel olarak tasarlandı.

Kozmonot Bomonti, farklı konsepti ve dekorunun yanı sıra özel olarak hazırladığı yemek ve bar menüsü ile misafirlerini ağırlıyor.Mekanda 100 ve üzeri çeşit bira,birbirinden farklı tekniklerle hazırlanmış kokteyl menüsü ve dahası yer alıyor. Mutfak, sabah kahvaltı çeşitleriyle başlayıp, öğle saatleri özel bir menü ve akşam saatlerinde flatbreadlerden salatalara ,kendine has soslarıyla servis edilen burgerlerden vejeteryanlar ve veganlar için hazırlanmış lezzetlere kadar geniş bir alternatif sunuyor. Aynı zamanda açık mutfak konseptiyle de ne yediğini bilmek isteyen, yediklerini önemseyen misafirlerine canlı mutfak şovu yaşatıyor!