Ranchero’dan yaza özel fit lezzetler

İstanbul’un Meksikalısı Ranchero, Nişantaşı, Suadiye ve Watergarden şubelerinde ağırladığı misafirlerine, yaza özel fit lezzetler sunuyor.

Henüz Ranchero tacolarıyla tanışmayanlar için bu yaz bir fırsat olabilir. Mekana özel taco baharatı ile hazırlanan favorisi “Tacos Fuertes"; metabolizmayı hızlandıran bol acılı Chipotle Hard Tacos, karidesli bir lezzet olan Tempura Shrimp Tacos, kırmızı et ya da tavuğun renkli biberlerle harmanlandığı Tacos De Rey, tavuk etinin cajun baharatında panelenip kızartılarak servis edildiği Cajun Chicken Tacos, et veya tavuğun kültür mantarları, dana füme ve özel soslarla mükemmel uyumu Tacos Con Rajas, Ranchero’da deneyebileceğiniz hafif taco lezzetlerinden.

Öğle ya da akşam öğünlerinde hafif ve sağlıklı tatlar arayanlar, tacolara alternatif olarak Ranchero’nun Meksika usulü salatalarını da tercih edebilir. İsimleri kadar sunumlarıyla da Latin esintilerini aratmayan Ranchero salataları, hem doyurucu hem de oldukça sağlıklı. Ranchero Salad, Taco Salad, Ensalada Santa Fe, Mexican Ceasar Salad gibi bol yeşillikli egzotik tarifler, salata severlerin müdavimi olacağı tatların başında geliyor.