Reklam

Reklam Müdürü

SEDA REÇBER

Tel: 0212 440 28 62

[email protected]

 Aylık periyotlarla hazırlanan Dünya Gıda Dergisi, uluslararası abone ve okurlarıyla yurtdışında buluşmakta, Türkiye’nin hemen her ilindeki bürolarıyla yörelere ulaşmakta, ayrıca Dünya Aktüel Kitapevleri, seçkin kitapevi ve gazete bayilerinde satışa sunulmaktadır.

 Dünya Gıda Dergisi, on bin adet abonesi bulunan sektörün en eski,  en yüksek tirajlı ve tüm ülke genelinde dağıtılan tek gıda dergisidir.

 Her ay aboneleri dışında 2 bin 500 VIP adrese gönderilmekte ve merkez ekibimiz tarafından adres dosyamızdan seçilen adreslere dönüşümlü özel gönderim yapılarak piyasaya sunulmaktadır. Ayrıca her ay işlemekte olduğu konularla ilgili firmalara ücretsiz olarak gönderilmekte ve her yıl ulusal ve uluslararası ihtisas fuarları, kongre ve seminerlerde Türkiye’nin sektöründeki lider dergisi olarak yerini almaktadır.

 Dünya Gıda Dergisi Türkiye'de düzenlenen tüm Gıda ve Tarım Fuarlarında, yurtdışında ise: Almanya'da Anuga Gıda Fuarı, AnugaFoodTec Gıda Teknıolojileri Fuarı, ISM Tatlı Maddeler Fuarı, DrinkTec İçecek Fuarı, InterMopro, InterCool InterMeat Et ve Dondurulmuş Gıdalar Fuarı gibi Fuarlarda, Fransa'da, Kanada'da, Dubai'de ve Çin'de Sial Gıda Fuarı, İspanya'da Alimentaria Gıda Fuarı, İtalya'da TuttoFood gibi gıda fuarlarında dağıtılmaktadır.